Elenhaar rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Elenhaar asztali szerepjátékkal kapcsolatos fórum
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
spamagitor
Moderator
Moderator
spamagitor


Hozzászólások száma : 328
Join date : 2010. Mar. 25.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyKedd 9 Jan. 2018 - 21:17

Anna:
"Mi a terved? Hogyan jutunk ki innen? Otthon, Magyarországon is EZ van? Európa?" majd oldalra tekint és ezt mondja:
"Mi a baja a fiúnak?" A földre mutat, ahol a kiterült fiú fekszik hason.
Vissza az elejére Go down
mordel
Moderator
Moderator



Hozzászólások száma : 244
Join date : 2010. Mar. 30.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyKedd 9 Jan. 2018 - 8:04

Magamhoz ölelem próbálom megnyugtatni.
Azután azt mondom neki, hogy:
- Súlyos betegség, járvány van. Mint valami idióta zombis filmben. Ha megharapnak...vége.

- Ezzel a családdal - mutatok körbe a többiekre - a kórházból kijövet találkoztam. Az édesanyjukat megharapták...kénytelen voltam...Megígértem a nőnek, hogy vigyázok a gyerekekre. Nem lesz könnyű...
Vissza az elejére Go down
spamagitor
Moderator
Moderator
spamagitor


Hozzászólások száma : 328
Join date : 2010. Mar. 25.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptySzer. 3 Jan. 2018 - 20:25

Ekkor kicsit elkomorodik.

"A székhez kötözve tartottak... többnyire. Mindig volt velem valaki. Egyik nap megérkezett a másik alak (mert ketten voltak a legtöbbször), de meg volt sebesülve a vállán. A sebet ellátta a társa, majd közben hevesen beszélgettek (arabul szóval nem értettem semmit, de mutogattak a rádióra, majd a sebre). Nem értettem. Ezután a sebesült maradt velem és a társát többé nem láttam. A sebe valószínűleg elfertőződhetett, mert egyre rosszabbul lett. Ez mind egy nap alatt történt. Lázas lett kissé, meg úgy viselkedett mint ha részeg lenne, de nem ivott semmit - láttam- . A következő pillanatban azt vettem észre, hogy furcsán méreget..."

Ekkor kissé elcsuklik a hangja és látod, hogy bekönnyezik a szeme.

"...Erőszakos volt. Leráncigálta a ruhámat... párszor megütött... megpróbált megerőszakolni... Amikor letepert a földre úgy tűnt, hogy nem bírok tovább vele, de hirtelen rosszul lett és elkezdett vért hányni. Undorító volt, eléggé olyan is lettem, de végül, ahogy a földön vonaglott fogtam az egyik fém csövet (és rámutat) és fejbe verttem. Jól sikerülhetett az ütés mivel több nem kelt fel. Azonban amikor megpróbáltam kimenni innen rájöttem, hogy a másik ránk zárta a konténert még korábban és itt ragadtam. Másnap én is rosszabbul lettem. Szerintem belázasodtam. Ezek után már nem sokra emlékszem."
Vissza az elejére Go down
mordel
Moderator
Moderator



Hozzászólások száma : 244
Join date : 2010. Mar. 30.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptySzer. 3 Jan. 2018 - 20:07

A szemébe nézek, és megkérdezem:
- Mi az utolsó emléked?
Vissza az elejére Go down
spamagitor
Moderator
Moderator
spamagitor


Hozzászólások száma : 328
Join date : 2010. Mar. 25.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptySzer. 3 Jan. 2018 - 19:53

Ő is hosszasan megölel téged, de nem szól egy szót sem. Majd kis idő múlva kibontakoztok az ölelésből körbe pillant, majd megszólal:

"Mi történt itt? Kik ezek az emberek? Hová tűntek a túszejtők?"

Ez után kissé elérzékenyül és újra beletemetkezik az ölelésedbe majd azt dünnyögi:

"Azt mondták, hogy ha nem fizetünk nekik akkor megölnek. Megkeresnek Téged is, majd veled is végeznek. Szörnyű volt..."
Vissza az elejére Go down
mordel
Moderator
Moderator



Hozzászólások száma : 244
Join date : 2010. Mar. 30.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptySzer. 3 Jan. 2018 - 19:00

Megölelem Annát, már amennyire rozoga állapotom engedi és akaratlanul kicsordulnak a könnyeim, és ezt mondogatom:
- Drága Anna, de jó, hogy itt vagy...de jó, hogy itt vagy...
Vissza az elejére Go down
spamagitor
Moderator
Moderator
spamagitor


Hozzászólások száma : 328
Join date : 2010. Mar. 25.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptySzer. 6 Dec. 2017 - 22:52

Ok. Jobb kezeddel a nőt folytogatod, ballal pedig Anna halott kezét fogod. Természetesen -akaratlanul- Fatima ellenkezik, a kislány, Maisa hátrahőköl és úgy figyeli az döbbenten eseményeket. Becsukod a szemed. Ekkor mint ha újra megállna az idő és meghallod újra a hangot.

"El kell még mondanom valamit mielőtt végzünk. Azután, hogy felélesztettük Annát nem sokat tudok majd segíteni Neked. Egy kis időre magad maradsz, de visszatérek, amint lehet."

Ezután érzed, hogy az idő újra visszatér a "normális" mederbe és a következő pillanatban, azt veszed észre, hogy valaki elkezd rángatni. Kinyitod a szemed és látod, hogy Hakim, a fiú az és próbálja megakadályozni, hogy megöld Fatimát. Te előbb utóbb megelégeled a dolgot és elengeded Anna kezét, majd ellököd a fiút (kisebb és gyengébb is, nem túl erős gyerek).

Ezután -körülbelül- az utolsó pillanatban újra megfogod Anna kezét. Ekkor már Fatima teljesen eszméletlenül, ernyedten fekszik a karjaid között. A hang megszólal:

"Folytasd! Még nem halt meg."

Te kitartóan folytatod. Az adrenalintól pezsgő véred, mint folyékony tűz áramlik szét a testedben és végül elönti az agyadat is. Érzed a keserűséget, a bánatot, a fájdalmat és az elmúlást... Ezután azt érzed, hogy az ereidben lévő folyékony tűz mint, ha hirtelen kiáramlana a testedből, Anna teste felé.

A következő pillanatban szédülni kezdesz. Ekkor nagyon gyengének érzed magad. A földön fekszel és alig bírsz mozdulni. Látod, hogy fogod Anna kezét és azt kívánod magadban, hogy csak Őt kapd vissza. A Szerelmed. Olybá tűnik, mint, ha hosszú percek telnének el -de ezt nem tudod pontosan megmondani-. Végtelenül fáradt vagy és a fáradsággal együtt mély szomorúság is nyomja a szíved. Érzed, ahogy egy könnycsepp csordul le az arcodon és akkor...

Megtörténik. Az élettelen, hideg, kékes-szürke kéz megmozdul. Először csak apróbb rángások és ahogy fogod, érzed, hogy a melegség is visszaáramlik az ujjaiba. Próbálod erősen fogni Anna kezét és az egyszer csak határozottan megmarkolja a kezed, majd feléd fordítja a tekintetét. Hirtelen megdermedsz, amikor látod, hogy a barátnőd -ugyan testébe láthatóan visszatér az élet-, de a szeme természetellenes, ahogyan az írisz nélküli fekete szempár rád néz úgy érzed, mint, ha nem ő lenne az, hanem egy sokkal távolibb és hatalmasabb erővel lenne dolgod. Arca rezzenéstelen szobor. Nem sokkal később könnyedén kiszabadítja magát a kezed szorításából és felül. Valami természetellenes van a mozgásában.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom 096b93bc37bdad0b12931b7e7ae091ed--demon-eyes-black-eyes-demon

Ezután azt látod, hogy Hakim a konyhakéssel Annára támad, aki egy szempillantás alatt elkapja a jobb kezét (amiben a kés van) és egyetlen mozdulattal kicsavarja azt. Ezután a nő a jobb kezét a fiú arcára teszi és úgy, egy határozott mozdulattal nyomja le a földre. (te ezalatt nem tudsz sok mindent csinálni, még hangot sem tudsz kiadni csak nyögdösöl) A nő felülre kerül és a rajta lévő kezével összefogja a fiú arcát ezzel kinyitva a száját. Ezután Anna kinyitja a száját és -mint ha- valamilyen furcsa csókot adna Hakimnak, aki ugyan próbál ellenkezni, de nem tudja megakadályozni. Pár pillanat múlva a nő mint, ha öklendezni kezdene. Abbamarad a bizarr "csók" és a fiú eszméletét veszti, de úgy tűnik, hogy "Anna" is legyengült és tántorogva indul meg feléd.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Large

Amikor odaér, te csak döbbenten nézel rá és ő pedig újra megfogja a kezed és azzal a földön túli éj fekete szempárral rád néz. Ekkor eszméletedet veszted egy pillanatra, majd újra érzed, hogy visszatér az erő a végtagjaidba és felébredsz. Anna ott fekszik melletted a földön és eszméletlen. Ahogy Hakim is. A kislány az egyik sarokban van és szörnyűlködve és lesokkolva szorong...

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Art-broken-original

Ekkor Anna hirtelen elkezd köhögni és érzed, tudod, hogy ez már ő. Mikor kinyitja, szép zöldes-barna szemét és rád néz csak annyit mond:

"Gergely... Mi történt?"

...

Mit teszel?
Vissza az elejére Go down
mordel
Moderator
Moderator



Hozzászólások száma : 244
Join date : 2010. Mar. 30.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptySzer. 6 Dec. 2017 - 18:05

Akkor én is belenézek a szemébe, és azt mondom:
- Igen, vigyázok rájuk.

Azzal folytószorításba vonom. Ez az, amit a filmekben lehet látni, amikor az alkarjuk és a felkarjuk közé szorítják az ember nyakát. Ha ezt elég ideig fenntartjuk, akkor gondolom az illető megfullad. Az egyik karommal szorítom, a másikkal pedig Anna karját fogom meg, és mondom a fejemben lévő hangnak, hogy
- Most jött el az idő.
Vissza az elejére Go down
spamagitor
Moderator
Moderator
spamagitor


Hozzászólások száma : 328
Join date : 2010. Mar. 25.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyKedd 5 Dec. 2017 - 21:51

Ekkor mélyen belenéz, beteges, sárgás szemével a tiedbe és szakaszosan lassan, mondja:

"Ha ez tényleg így van akkor... Valahol mélyen mindig is tudtam, hogy itt a vége. Már nem sok, igaz? Elég rosszul vagyok. Úgy érzem szétrobban a fejem és nagyon fázok... Két dolgot szeretnék kérni Tőled. -köhög egy kicsit- Első, hogy Neked kell megtenned... ők még túl fiatalok. Második, hogy vigyázol Rájuk. Csak ők maradtak. Megteszed ezt a két dolgot nekem?"

Ezután odafordul a fiúhoz és a lányhoz, hogy beszéljen velük. Lassan, nehézkesen beszél hozzájuk -természetsen arabul-, majd a kislány elkezd zokogni ráborul Fatimára, a fiú meg kiabálni és rád mutogat. Veszekszik és dühöng még egy darabig aztán befordul az egyik sarokba.

Mit teszel? Válaszolsz?
Vissza az elejére Go down
mordel
Moderator
Moderator



Hozzászólások száma : 244
Join date : 2010. Mar. 30.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyKedd 5 Dec. 2017 - 12:05

OUT: Hát igen, erre nem gondoltam, hogy hazudhatnám azt is, hogy a saját érdekében kéne legyilkolni, pedig adódik a következtetés.

Ekkor tehát imígyen beszélek Fatimához:
- Az a baj, hogy nem tudunk kijutni, egyébként sem sok haszna lenne. A fertőzöttek harapása fertőző. A láz halálos, utána pedig a beteg fertőzöttként jön vissza. Tudom, láttam. Az első célpontok persze... - ekkor elhallgatok, és elnézek mellette a kislányra. Igyekszem úgy manipulálni, hogy ő maga jusson a megfelelő következtetésre.
Vissza az elejére Go down
spamagitor
Moderator
Moderator
spamagitor


Hozzászólások száma : 328
Join date : 2010. Mar. 25.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyKedd 5 Dec. 2017 - 6:43

"Én csak arra, gondoltam, hogy azt, mondd el, hogy át fog változni, ha a láz viszi el és jobb lenne, ha előtte vetnénk véget az életének, akkor nem jönne vissza fertőzöttként. Azt, hogy honnan tudod, gondolom nem feltétlenül muszáj tudnia. Elég ha annyit tud, hogy már átélted egyszer, pl. a kórházban. Használd a fantáziádat. Egyébként sem ajánlom, hogy bárkivel is megoszt a MI kis titkunkat, úgy sem hisznek neked és csak bajba sodor..."
Vissza az elejére Go down
mordel
Moderator
Moderator



Hozzászólások száma : 244
Join date : 2010. Mar. 30.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyKedd 5 Dec. 2017 - 6:30

Ezt válaszolom:
"Hát igen, ezt éppen megtehetném, de felmerül itt 2 kérdés: Először is honnan tudom? Az őszinte válasz: a hangtól a fejemben. Azután a második kérdés: Mire megyek vele? Mert utána azt kéne mondanom, hogy: Ja igen, és ha természetes úton halsz meg, és nem a fertőzés által, akkor az életerődet valami rituáléval felhasználhatom a barátnőm visszahozására, aki miatt haldokolsz egyébként, és ezt szintén mondá a fejemben lévő hang. Vagy valami más lehetőség jutott eszedbe, amire én nem gondoltam?"
Vissza az elejére Go down
spamagitor
Moderator
Moderator
spamagitor


Hozzászólások száma : 328
Join date : 2010. Mar. 25.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyHétf. 4 Dec. 2017 - 13:35

Hát a helyzet az, hogy valószínűleg kevesebben vannak a fertőzöttek, mint amikor bejöttetek a konténerbe. A konténer okb 2.5m x 6m-es és 2.5m magas. Be van kicsit rendezve ilyen kezdetleges irodának, de így is azért elfértek. A fertőzöttek számát egyébként elég nehéz megbecsülni odakinn, legalább 10-en vannak de akár 30-40 is lehetnek nem lehet tudni. Talán ha zajt csapnál akkor oda vonzana és a dörömbölésből rájönnél, hogy mennyien vannak, de akkor ugye mindenképpen felélénkülnek és lehet többet is a konténerhez vonzz.

A nő azt mondja, hogy nem érzi túl jól magát. Eléggé levert. Fáradt. Te is látod, hogy ilyen állapotban nem sok esélyetek van kijutni. (élve legalábbis, neked még több esélyed lehet, sőt csalinak/elterelésnek tökéletesek). Félő ha ugye meghal akkor nincs feltámasztás (vagy legalábbis valaki mást kell találnod).

A hang a fejedben azt mondja:

"Sokszor az őszinteség a kulcs. Mondd el neki, hogy át fog alakulni nem soká. Add meg neki a lehetőséget, hogy saját maga hozza meg a döntést."

Egyébként azt nem tudod, hogy a nő tudja-e, hogy a harapás meg fogja ölni és ő is fertőzött.
Vissza az elejére Go down
mordel
Moderator
Moderator



Hozzászólások száma : 244
Join date : 2010. Mar. 30.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyVas. 3 Dec. 2017 - 11:19

Azt mondom neki:
- Ezt le kell húzni, mert veszélyes. Olyan helyre kell mennünk, ahol van víz, meg gyógyszerek is esetleg.

OUT:
Még mindig mozognak odakint a zombik?
Egyáltalán mekkora ez a konténer, amiben vagyunk?
Vissza az elejére Go down
spamagitor
Moderator
Moderator
spamagitor


Hozzászólások száma : 328
Join date : 2010. Mar. 25.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyPént. 1 Dec. 2017 - 7:10

Odalépsz hozzájuk és akkor a Hakim kicsit megbökdösi Fatimát, hogy ébredjen fel. Ő pedig fel is néz. Rád néz. Amikor rákérdezel a dologra. Ő egy kicsit visszahúzza a kezét és azt mondja:

"Örülök, hgoy érdekelnek az élők is. A barátnődtől kaptam a sebet. Megharapott..."

Rámutat a holttestre a konténer sarkában. Egyébként látod, hogy izzad, rázza a hideg. Ugyan elég meleg és fülledt van a konténerben és te is izzadsz, de ő neki még csillog is a szeme és reszket. Odalépsz kicsit megnézed a kezeddel a homlokát, akkor elhúzódik. Egy pillanatra érezted és tűz forró. Lehet vagy 40 fokos láza. Egyébként is elég bágyatag.
Vissza az elejére Go down
mordel
Moderator
Moderator



Hozzászólások száma : 244
Join date : 2010. Mar. 30.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyPént. 1 Dec. 2017 - 6:55

Akkor így is teszek, ennél értelmesebb nekem sem jut eszembe. Így megvárom, amíg Fatima felébred kicsit jobban. És akkor rákérdezek:
- Fatima, mi van a sebbel a karodon? Megmutatnád kérlek?
Vissza az elejére Go down
spamagitor
Moderator
Moderator
spamagitor


Hozzászólások száma : 328
Join date : 2010. Mar. 25.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyCsüt. 30 Nov. 2017 - 19:48

Azt, mondja, hogy:

"Sajnos most semmiben nem tudok segíteni neked, minden erőt a célnak kell szentelni. Feltámasztani valakit nem kis feladat. De talán beszélhetnél velük. Rákérdezhetnél a sebre a karján és "következtetéseket" vonhatnál le."
Vissza az elejére Go down
mordel
Moderator
Moderator



Hozzászólások száma : 244
Join date : 2010. Mar. 30.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyCsüt. 30 Nov. 2017 - 12:10

Akkor megkérdezem Bael Paimon-t, alias a hangot a fejemben, hogy nem tudná elérni, hogy mind mélyen elaludjanak?
Vissza az elejére Go down
spamagitor
Moderator
Moderator
spamagitor


Hozzászólások száma : 328
Join date : 2010. Mar. 25.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyCsüt. 30 Nov. 2017 - 6:45

Igen. Fatiama és lány, Maisa alszanak, bár elég felületesen valószínűleg, mert forgolódik Fatima, no meg a zombik is verik a konténer oldalát olykor. A srác, Hakim pedig a fal tövében pihenget, de többnyire nyitva a szeme és téged figyel, gyanusan...
Vissza az elejére Go down
mordel
Moderator
Moderator



Hozzászólások száma : 244
Join date : 2010. Mar. 30.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyCsüt. 30 Nov. 2017 - 6:20

Akkor végülis Fatima és a lány alszik a fiú pedig nem?
Vissza az elejére Go down
spamagitor
Moderator
Moderator
spamagitor


Hozzászólások száma : 328
Join date : 2010. Mar. 25.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyCsüt. 30 Nov. 2017 - 1:22

Hát akkor annyit csinálsz, hogy üldögélsz egymagadban a sarokban (a szerelmed holttestével a karjaidban) és merengesz magad elé. Gondolkodsz. Kívülről talán kicsit eszelősen nézhetsz ki, de ezt most a karaktered annyira nem érzékeli.

Az idő telik. Aztán, mivel azért elfáradtatok és csak végigmentetek a fél városon úgy döntenek, hogy lepihennek kicsit. (valószínűleg be is sötétedett). Fényt egyébként a magatokkal hozott gyertyák szolgáltatják. Nem sokat, de azért mindig jobb mint a vak sötétben üldögélni (kis szellőzőnyíláson kívül nem sok kapcsolat van a külvilággal, beépített világítás ugyan lenne, de nincs a rendszerben áram így nem működik).

Senki sem tud nagyon aludni, ami valószínűleg a véletlenszerű dörömböléseknek köszönhető. Az élőholtak érdeklődése pár óra után ugyan kissé alább hagy, de így is azért olykor olykor nekivágódik egy kettő fertőzött a konténer falához, ezzel tudatva, hogy nem mentek el és valószínűleg még mindig tucatszám lehetnek odakinn. Te semmiképp nem alszol, inkább -a szorongásodat önkénytelenül oldván- Annához beszélsz. Ez a beszélgetés kissé megnyugtat és elviselhetőbbé teszi a fájdalmat. Az igazság az, hogy nem akarod elveszíteni őt és úgy érzed mindent meg kellene tenned Érte. Egyébként Fatima nem igazán beszél hozzád az utóbbi veszekedésetek óta és pár óra elteltével látod is, hogy a nő kissé forgolódva de alszik. Hozzábújik a lány szorosan, amíg fiú is a konténernek dőlve (téged figyelve), de mellettük van. Észreveszed, amúgy, hogy a nőnek mint ha hidegrázása lenne. Tudod, hogy ez a láz egyik tünete. Fatima egyébként forgolódik és látszik, hogy elég kényelmetlenül érzi magát. Nem tud normálisan elaludni.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom 92334d4d2b1aab9ff8d53c34e993a649--horror-artwork-dark-artwork

Ekkor a hang meg is szólal a fejedben:
"Látod? Megmondtam, belázasodott..."

Mit teszel, mondasz stb...?
Vissza az elejére Go down
mordel
Moderator
Moderator



Hozzászólások száma : 244
Join date : 2010. Mar. 30.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyKedd 28 Nov. 2017 - 19:51

A karakter még mindig hiszi is meg nem is, hogy képes lehet ilyesmire, és azt sem érti, hogy hogy lehetne egy önálló gondolatokkal rendelkező entitás, akinek saját neve van, az egyben ő maga. De most már inkább azon gondolkodik hogyan kellene megoldania ezt az "életerő cserét". A gyerekek persze nem láthatják, de nem jut eszébe jó megoldás.
Vissza az elejére Go down
spamagitor
Moderator
Moderator
spamagitor


Hozzászólások száma : 328
Join date : 2010. Mar. 25.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyHétf. 27 Nov. 2017 - 20:23

OFF: egyébként azt te is tudod, hogy a skizofrének általában nem szokták tudni magukról, hogy skizofrének, főképpen a tudathasadásosak. Na de mindegy attól, még úgy rémlik, hogy van vagy 4-5 fajtája a betegségnek és annyira sosem mentetek be a kórélettanba, hogy most emlékezz is rájuk, szóval akár elképzelhetőnek is találhatod.

IN:
Ekkor egy kis hatásszünet után meg is szólal a hideg, zengő, de egyben megnyugtató hang.

"A kérdésed jogos. Bár nem vagyok benne biztos, hogy a válaszom jobban megtisztítja majd a dolgokat a fejedben. Elmondom akkor, hogy ki vagyok én. Én Te vagyok. A jelened és a jövőd. Egy lehetőség, hogy ne egy szellemi roncsként végezd egy aluljáróban az aranylövésed után. A lehetőség, amit a kezedbe adok, megváltoztathatja a sorsodat. A hatalom, amit általam Te is birtokolsz, Csodák. Egy néven említettek és mindössze ennyire emlékszem csupán Bael Paimon. Amikor kirángattak a taxiból, agyonvertek és ott hagytak az utcán meghalni, akkor találtam rád. Nélkülem meghaltál volna. Megmentettem az életed, hogy Te is megmentsd az enyém. Tudom, biztos azt gondolod, hogy ha ezt egy pszichiáter is hallaná, biztos bezáratna egy diliházba, de Te tudod, hogy mind Igaz amit most mondtam. A nő most már biztos, hogy átalakul, ha nagyon kíváncsi vagy rá akkor kérd meg, hogy mutassa meg a sebét. Egy harapás nyomot fogsz ott látni. Ha átalakul, akkor elszáll az esélyünk, hogy visszahozzuk Annát. Várhatsz míg belázasodik, de csak tovább fog szenvedni. Egyébként a .50-es lövedék okozta seb az alhasadban is azért gyógyult be csodával határos módon mert Én úgy akartam. Kellesz Nekem..., de Én is kellek Neked."
Vissza az elejére Go down
mordel
Moderator
Moderator



Hozzászólások száma : 244
Join date : 2010. Mar. 30.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyHétf. 27 Nov. 2017 - 17:45

OFF: na rájöttem, valószínűleg azért gondolod, hogy könnyen döntöttem előző esetben, mert magamban gondolkodtam rajta. Ezért most ide is beírom. A másik dolog, hogy azért tűnt elszántabbnak, mert úgy volt vele, hogy meg kell tudnia hogyan lehet Annát visszahozni, majd azután törődik a többivel. Hát íme:

A karakter magában vívódik. Vihar tombol a lelkében. Mindenféle kérdések merülnek fel benne:
- Egy ember élete Annáért. Egyáltalán fontolóra vehetem ezt?
- Annáról van szó.
- De akkor is, egy embert kellene feláldozni, FELÁLDOZNI hozzá. Nem is hiszek az  ilyesmiben.
- Egyébként is mi van, ha megölök egy embert, és ez az egész csak káprázat? Lehet megőrültem? Lehet skizofrén lettem, végül is van egy hang a fejemben. És rá akar venni, hogy öljek. Nem volt valami ilyen eset kriminálpszichológia órán?
- Nem emlékszem.
- Tuti pszichiátriai eset lennék, ha egy agyturkász meghallana - Ezen jót vigyorog magában, azután újrakezdi az önmarcangolást:
- Egy embernek meg kellene halnia, ahhoz hogy Anna éljen, ráadásul elég "rituális" jellege van. Igen, tuti kriminálpszichológiai eset vagyok, hogy ilyesmit egyáltalán komolyan megfontolok.
- És akkor még ott van a kivitelezés és a gyerekek kérdése is. Hogyan csinálom egyáltalán? A gyerekek nem láthatják. Ráadásul a nő amúgy is meghalna.
- Nem biztos, hogy meghalna, nem biztos, hogy Annától van a seb, lehet a földön vergődés közben szerezte. Nem láttam mindent, mert a kislány támadóját kellett elintéznem.
- NEM hagynák már abba a DÖRÖMBÖLÉST??? - Ezt érzi a karakter azzal kapcsolatban, amit írtál, hogy elég idegesítőek a fertőzöttek.
- Egyáltalán, hogy tudnám visszahozni Annát? - folytatja - Még, ha skizofrén lettem is, egy elmével többel a fejemben, remélhetőleg csak eggyel, nem lett szuper erőm.

Mindez némán, magában történik. A fentiek és hasonlók járnak a fejében, végül arra jut, hogy minden azon áll, vagy bukik, hogy hisz-e a hangnak. Ezért suttogva felteszi a legfontosabb kérdést a hangnak:
- Ki vagy Te? - és magában eldönti, hogy ha erre a kérdésre nem kap megfelelő választ, ami azt bizonyítja, hogy tényleg képes lehet megmenteni Annát, akkor nem foglalkozik tovább a dologgal. Akkor se, ha Anna meghal emiatt. Nehéz lesz, a szíve fog beleszakadni, lehet öngyilkos is lesz, de akkor sem fog megölni valakit, csak mert a fejében egy hang azt mondta egy kóma után. Még ebben az őrült világban sem.
Vissza az elejére Go down
spamagitor
Moderator
Moderator
spamagitor


Hozzászólások száma : 328
Join date : 2010. Mar. 25.

Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom EmptyCsüt. 23 Nov. 2017 - 20:04

"Milyen elszánt lettél hirtelen. A lényeg az, hogy abban a pillanatban, amikor meghal folyamatosan meg kell érintened. Közben pedig majd meg kell hangosan ismételned a szavakat amiket mondok. Ennyi az egész a többit rám bízhatod. Majd ha végeztél meg kell érintened Anna holttestét. Az hogy a többiekkel mi lesz azt nem tudom, de még jól jöhetnek, ha visszahozzuk Annát."
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom   Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bevezetés - Az Ébredés előtti Álom
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Elenhaar rpg :: Online Szerepjáték :: Pandorum - Ébredés-
Ugrás: